Založ si blog

Upršaný deň upršaná nálada?

Musím sa vám priznať, že napriek tomu, že sa považujem za racionálne rozmýšlajúcu hormonálne nabitú osobu, pri dnešnom cvičení a prednáške o kojení som mierne zaspávala skôr z obsahu ako z nedostatku kávy. (túto lahôdku si doprajem stále – vlastne nezmenila som nič iba veľkosť oblečenia 🙂 )

Neviem, kam sa vyparil zdravý rozum niektorých znás. Žijeme bio, papáme bio, nejeme lieky ale homeopatiká – ale epidurálku máme zaplatenú už minimílne mesiac pred dňon D… ako pardón??? Áno som za pomoc pri pôrode a nie neodsudzujem nikoho, kto si to nepraje! Je to vec individuálna a každá máme právo rozhodnúť čo a ako budeme prežívať.

Ale ruku na srdce, dobre vieme, že akonáhle sa nám to klbko malé narodí, nič nebude ako predtým a najbližľích 18 rokov (u niektorých aj viac) vlastne do konca života sa poriadne nevyspíme zo strachu o naše dietka…Tak prečo si neulaviť aspoň v jednej veci?

Neviem si predstaviť, že by som mala zaradiť do kategórie všetko ultra super bio clean. Vyrastala som v normálnej rodine, kde som dostala po zadku keď som niečo prehnala, keď som sa zababrala od hliny tak sme neleteli ku kožnej či sa na to neumiera a podľa očitých svedkov sa mi aj podarilo občas čo to požuť.

A hlavne, som sa netvárila, že zastávam názor buďme bio a za chrbtom si kúpila najväčšie balenie ibalginu na trhu. Jasné, že sa necpem liekmi pri každej možnej príležitosti, ale opäť apelujem na zdravý rozum žienky.

Žijem, dýcham, fungujem a som pomerne šťastná osôbka, až na to, že sa momentálne na seba pozeram ako na miss vorvaň roku 2016.

Nech žije bio mozog

 

K.

O pár týždňov to vraj príde a ja stále nič? ?

02.02.2016

Áno áno, už sa to veru blíži ale mne to akosi stále nie a nie dojsť...Viac to prežíva moja rodina (áno celá) ako ja samotná...ako veď prečo nie aspoň si ja oddýchnem. Ale teraz vážne. viac »

Obama Trump

Senát USA začína debatu o zrušení Obamacare

25.07.2017 22:15

Senát Spojených štátov schválil otvorenie diskusie o zrušení Obamacare, teda systému zdravotného poistenia, ktorý zaviedol predchádzajúci americký prezident Barack Obama.

Switzerland Attack

Švajčiarska polícia zadržala muža, ktorý útočil motorovou pílou

25.07.2017 21:42

Švajčiarska polícia dnes zadržala muža, ktorý v pondelok v centre Schaffhausenu zranil motorovou pílou dvoch zamestnancov zdravotnej poisťovne.

VšZP gen. riaditeľstvo

Štátna VšZP sa vraj odráža od dna

25.07.2017 20:00

Štátna Všeobecná zdravotná poisťovňa tvrdí, že sa vďaka úsporám vyhrabáva z rekordného dlhu. Opatrenia sa podľa nej pacientov nedotkli.

Christian Kern

Vstup Turecka do EÚ je vylúčený, vyhlásil kancelár Kern

25.07.2017 19:41

Vstup Turecka do Európskej únie je vylúčený, vyhlásil v rozhovore pre utorňajšie vydanie nemeckého denníka Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) rakúsky kancelár Christian Kern.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 1421x
Priemerná čítanosť článkov: 711x

Autor blogu

Kategórie

Archív