Založ si blog

Upršaný deň upršaná nálada?

Musím sa vám priznať, že napriek tomu, že sa považujem za racionálne rozmýšlajúcu hormonálne nabitú osobu, pri dnešnom cvičení a prednáške o kojení som mierne zaspávala skôr z obsahu ako z nedostatku kávy. (túto lahôdku si doprajem stále – vlastne nezmenila som nič iba veľkosť oblečenia 🙂 )

Neviem, kam sa vyparil zdravý rozum niektorých znás. Žijeme bio, papáme bio, nejeme lieky ale homeopatiká – ale epidurálku máme zaplatenú už minimílne mesiac pred dňon D… ako pardón??? Áno som za pomoc pri pôrode a nie neodsudzujem nikoho, kto si to nepraje! Je to vec individuálna a každá máme právo rozhodnúť čo a ako budeme prežívať.

Ale ruku na srdce, dobre vieme, že akonáhle sa nám to klbko malé narodí, nič nebude ako predtým a najbližľích 18 rokov (u niektorých aj viac) vlastne do konca života sa poriadne nevyspíme zo strachu o naše dietka…Tak prečo si neulaviť aspoň v jednej veci?

Neviem si predstaviť, že by som mala zaradiť do kategórie všetko ultra super bio clean. Vyrastala som v normálnej rodine, kde som dostala po zadku keď som niečo prehnala, keď som sa zababrala od hliny tak sme neleteli ku kožnej či sa na to neumiera a podľa očitých svedkov sa mi aj podarilo občas čo to požuť.

A hlavne, som sa netvárila, že zastávam názor buďme bio a za chrbtom si kúpila najväčšie balenie ibalginu na trhu. Jasné, že sa necpem liekmi pri každej možnej príležitosti, ale opäť apelujem na zdravý rozum žienky.

Žijem, dýcham, fungujem a som pomerne šťastná osôbka, až na to, že sa momentálne na seba pozeram ako na miss vorvaň roku 2016.

Nech žije bio mozog

 

K.

O pár týždňov to vraj príde a ja stále nič? ?

02.02.2016

Áno áno, už sa to veru blíži ale mne to akosi stále nie a nie dojsť...Viac to prežíva moja rodina (áno celá) ako ja samotná...ako veď prečo nie aspoň si ja oddýchnem. Ale teraz vážne. viac »

pendolino, vlak

Česi predstavili Slovákom vynovené pendolino

25.09.2017 20:00

Interiér rýchlovlaku pendolino, ktorý zabezpečuje spojenie medzi Prahou a Košicami, České dráhy výrazne obnovili.

kim, trump

Trump vyhlásil Severnej Kórei vojnu. Tvrdí to minister zahraničia KĽDR

25.09.2017 19:37

Podľa severokórejského ministra zahraničia Li Jong-hoa bol vyhlásením vojny Trumpov príspevok na Twitteri, v ktorom uviedol, že Kim Čong-un "tu už dlho nepobudne."

putin

Rusko porušuje na Kryme ľudské práva, mieni OSN

25.09.2017 18:49

Podľa misie OHCHR krajina porušuje ľudské práva vnútením ruského občianstva tamojším obyvateľom a úmyselným presúvaním stoviek väzňov a zadržaných ľudí do ruských väzníc.

Frauke Petryová, AfD, politici, hádka

Rozkol v AfD, Frauke Petry vynadala kolegom priamo pred novinármi

25.09.2017 17:58

Predsedníčka Alternatívy pre Nemecko oznámila, že nebude pôsobiť ani v parlamentnom klube tejto strany. Straníckym kolegom vynadala do anarchistov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 1435x
Priemerná čítanosť článkov: 718x

Autor blogu

Kategórie

Archív