Založ si blog

Upršaný deň upršaná nálada?

Musím sa vám priznať, že napriek tomu, že sa považujem za racionálne rozmýšlajúcu hormonálne nabitú osobu, pri dnešnom cvičení a prednáške o kojení som mierne zaspávala skôr z obsahu ako z nedostatku kávy. (túto lahôdku si doprajem stále – vlastne nezmenila som nič iba veľkosť oblečenia 🙂 )

Neviem, kam sa vyparil zdravý rozum niektorých znás. Žijeme bio, papáme bio, nejeme lieky ale homeopatiká – ale epidurálku máme zaplatenú už minimílne mesiac pred dňon D… ako pardón??? Áno som za pomoc pri pôrode a nie neodsudzujem nikoho, kto si to nepraje! Je to vec individuálna a každá máme právo rozhodnúť čo a ako budeme prežívať.

Ale ruku na srdce, dobre vieme, že akonáhle sa nám to klbko malé narodí, nič nebude ako predtým a najbližľích 18 rokov (u niektorých aj viac) vlastne do konca života sa poriadne nevyspíme zo strachu o naše dietka…Tak prečo si neulaviť aspoň v jednej veci?

Neviem si predstaviť, že by som mala zaradiť do kategórie všetko ultra super bio clean. Vyrastala som v normálnej rodine, kde som dostala po zadku keď som niečo prehnala, keď som sa zababrala od hliny tak sme neleteli ku kožnej či sa na to neumiera a podľa očitých svedkov sa mi aj podarilo občas čo to požuť.

A hlavne, som sa netvárila, že zastávam názor buďme bio a za chrbtom si kúpila najväčšie balenie ibalginu na trhu. Jasné, že sa necpem liekmi pri každej možnej príležitosti, ale opäť apelujem na zdravý rozum žienky.

Žijem, dýcham, fungujem a som pomerne šťastná osôbka, až na to, že sa momentálne na seba pozeram ako na miss vorvaň roku 2016.

Nech žije bio mozog

 

K.

O pár týždňov to vraj príde a ja stále nič? ?

02.02.2016

Áno áno, už sa to veru blíži ale mne to akosi stále nie a nie dojsť...Viac to prežíva moja rodina (áno celá) ako ja samotná...ako veď prečo nie aspoň si ja oddýchnem. Ale teraz vážne. viac »

Nemecko, politika, FDP

Jamajská koalícia stroskotala, Nemecku hrozia predčasné voľby

20.11.2017 00:51

Po štyroch týždňoch rokovaní o novej nemeckej vláde stroskotali. Rozhovory ukončila strana FDP. Nemecku hrozia predčasné voľby.

zeman

Prvé kolo prezidentských volieb by podľa prieskumu vyhral Zeman

19.11.2017 21:11

Miloš Zeman zbiera hlasy prevažne medzi staršími a menej vzdelanými voličmi.

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 1461x
Priemerná čítanosť článkov: 731x

Autor blogu

Kategórie

Archív