Založ si blog

Upršaný deň upršaná nálada?

Musím sa vám priznať, že napriek tomu, že sa považujem za racionálne rozmýšlajúcu hormonálne nabitú osobu, pri dnešnom cvičení a prednáške o kojení som mierne zaspávala skôr z obsahu ako z nedostatku kávy. (túto lahôdku si doprajem stále – vlastne nezmenila som nič iba veľkosť oblečenia 🙂 )

Neviem, kam sa vyparil zdravý rozum niektorých znás. Žijeme bio, papáme bio, nejeme lieky ale homeopatiká – ale epidurálku máme zaplatenú už minimílne mesiac pred dňon D… ako pardón??? Áno som za pomoc pri pôrode a nie neodsudzujem nikoho, kto si to nepraje! Je to vec individuálna a každá máme právo rozhodnúť čo a ako budeme prežívať.

Ale ruku na srdce, dobre vieme, že akonáhle sa nám to klbko malé narodí, nič nebude ako predtým a najbližľích 18 rokov (u niektorých aj viac) vlastne do konca života sa poriadne nevyspíme zo strachu o naše dietka…Tak prečo si neulaviť aspoň v jednej veci?

Neviem si predstaviť, že by som mala zaradiť do kategórie všetko ultra super bio clean. Vyrastala som v normálnej rodine, kde som dostala po zadku keď som niečo prehnala, keď som sa zababrala od hliny tak sme neleteli ku kožnej či sa na to neumiera a podľa očitých svedkov sa mi aj podarilo občas čo to požuť.

A hlavne, som sa netvárila, že zastávam názor buďme bio a za chrbtom si kúpila najväčšie balenie ibalginu na trhu. Jasné, že sa necpem liekmi pri každej možnej príležitosti, ale opäť apelujem na zdravý rozum žienky.

Žijem, dýcham, fungujem a som pomerne šťastná osôbka, až na to, že sa momentálne na seba pozeram ako na miss vorvaň roku 2016.

Nech žije bio mozog

 

K.

O pár týždňov to vraj príde a ja stále nič? ?

02.02.2016

Áno áno, už sa to veru blíži ale mne to akosi stále nie a nie dojsť...Viac to prežíva moja rodina (áno celá) ako ja samotná...ako veď prečo nie aspoň si ja oddýchnem. Ale teraz vážne. viac »

tachometer, auto, kilometre

Srbsko zvyšuje povolenú rýchlosť na diaľniciach zo 120 na 130 km/h

26.05.2018 13:17

Srbsko pristúpilo k tomuto kroku, aby ohraničenie rýchlosti na svojich diaľniciach zjednotilo so susednými krajinami.

Ozbrojené sily SR vojak, vojaci

V nemeckej armáde odhalili 89 pravicových a 24 islamských extrémistov

26.05.2018 13:01

Od roku 2011 v nemeckej armáde tiež zaznamenali viac než 300 prípadov podozrenia na islamský extrémizmus, ktoré však oficiálne potvrdili len u 24 vojakov.

pas, cestovanie, cestovný pas, slovensko, slovený pas, peniaze, turistika, dovolenka, zahraničie, passport,

Zákon o štátnom občianstve pripravil doteraz o slovenský pas 2 348 ľudí

26.05.2018 12:00

Slovenský pas strácajú ľudia na základe zákona o štátnom občianstve, ktorý prijala prvá vláda Roberta Fica (Smer).

Jean–Claude Juncker

GDPR: Ľudí bombardujú správy o ochrane súkromia

26.05.2018 12:00

Upozornil vás takmer každý, kto prichádza do styku s vašimi osobnými údajmi, pretože za nedodržiavanie GDPR mu hrozí pokuta až do výšky 20 mil. eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 1491x
Priemerná čítanosť článkov: 746x

Autor blogu

Kategórie

Archív